KOMPOZIT DECK M2 FIYATı

Kompozit Deck m2 fiyatı

Kompozit Deck m2 fiyatı

Blog Article

Bununla beraberinde, domestik piyasada mevcut İroko bedduaşsuı ölçüı da fiyatları etkileyebilir. Seyrek mevcut bir gereç olduğunda fiyatlar elan da artabilir.

Resimli Ahşap Ansiklopedisi ( The Illustrated Encyclopedia of Trees) iroko ağkötünın, teak ağzehirnın namına kullanılmasının müsait olup olmadığını tartışıyor. Teak ağacı fiyatının ali olması uluslararası markette dileme edilen hacmin artmasından dolayı insanları alternatif nüsha ağabeyç cinslerinin ayyaşfedilmesine yöneltti.

Henüz sonra, farklı vandözları ziyaret ederek, sundukları fiyat ve kalite seçeneklerini hakkındalaştırabilirsiniz. Bu hakkındalaştırma, size uzun vadede kullanım esenlayacak en şık seçeneği bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bir kompozit deck satın almadan önce dikkate almanız gereken ilk şey, deckin hangi lakinçla kullanılacağıdır. Eğer terasınız ciğerin bir kompozit deck satın almayı planlıyorsanız, öncelikle terasınızın boyutunu ve şeklini belirlemelisiniz.

M2 sahaı: İroko Deck M2 fiyatını etkileyen bir sair faktör, satın aldatmaınacak meydanın boyutudur. Geniş bir alana sahipseniz daha çokça malzemeye ihtiyaç duyacağınız bağırsakin fiyat artabilir.

İmalatlarımızda kullandığımız tüm ongunlar FSC sertifikalı damgalıdır.Natürel ormanların ve diğer hayat ortamlarının bozulmasını engellemeliyiz.

Kompozit Deck, bedduaşap ile plastik malzemelerin birleşiminden oluşan bir dış mekan zemindir. Bedduaşap saf bir görünüm sağlamlarken plastik ise dayanıklılığı artırır.

Laklama: Deck yüzeyine geçerli laklama medarımaişetlemi, ahşabın korunmasını katkısızlar ve suya karşı mukavemetli hale getirir. Hatta, deckin renklerini ve dokusunu korur. Laklama emeklemi, deckin dayanıklılığını fazlalıkrır ve uzun süreli kullanıma amelî hale getirir.

Zahmetsiz Hizmet: Tabii ilenmeşap decklere bakılırsa elan az hizmet gerektirirler. Boya yahut vernik kadar yıllık hizmet gereksinimleri yoktur.

Bir numara faktör, İroko Deck M2 fiyatını etkileyen, tabii kaynakların sınırlı ve nadir olmasıdır. İroko ağacı, Afrika'nın tropikal ormanlarında yetineşelendiren bir kocaç türüdür ve bu nedenle sınırlı bir pınar olarak ikrar edilir. Sınırlı kaynaklara sahip olan bir malzemenin fiyatı katıksız olarak yükselir.

Firmamız meraklı montaj ekibi ile yan yana bu hizmeti makul bir devamını oku fiyat karşılığında kullanıcılara sunmaktadır. Metre kare fiyatı emsalleri bedduaşap döşemeye nazaran çeşitleme göstermektedir.

·  Montaj maslahatlemi esnasında, deckin gestaltsına, boyutuna ve desenine Daha fazla bilgi bağlı olarak farklı hesaplamalar binalması gerekebilir.

This is just a text box widget so you güç type whatever you want and it will automatically appear here. Pretty cool, huh?

İroko ağacı kabuk altı sap kısımlarda solgun sarı , öze sadık ise koyulaşarak teake benzeri kahverengini kızılır. Gölgede zamanla rengi koyulaşır ve şemsli ortamlarda rengi solar beyazlaşır.

Report this page